Культурний проект | Онлайн-курси

Мистецтво Відродження

Що ми уявляємо, коли чуємо слово "Відродження"? Розписану стелю Сікстинської капели, бездоганне тіло Мікеланджелівського Давида, "Мону Лізу" Да Вінчі — звісно, але це далеко не вся шедевральна історія доби Ренесансу.

7 лекцій
7 особливих лекцій, які розкажуть, як період XIV-XVI століття став визначальним для всього світового мистецтва та чому пам'ятки цього часу вважають ядром Всесвітнього культурного спадку людства.

Курс покаже вам Відродження в його масштабі та національних колоритах, в світлі різних думок та поглядів. Це буде насичена подорож Західною Європою від розкішної Італії до Заальпійської Європи та суворої Англії. Ми зазирнемо в майстерні флорентійських живописців, в покої династії Тюдорів та навіть відчуємо прохолоду капели Скровеньї, де Джотто розписав стіни своїми фресками.

Навіщо cлухати на цей курс?

Щоб розібратися в іменах художників та назвах шедеврів і зрозуміти, чому саме ці картини здобули світову славу
Щоб дізнатися, чому італійське Відродження стало еталоном класичного мистецтва
Щоб навчитися отримувати ще більше вражень від подорожей та походів по музеях
Щоб з першого погляду розрізняти твори французьких та німецьких, англійських та нідерландських митців
Щоб сформувати власний естетичний смак та знайти свій критерій оцінки "подобається-не подобається"
Наталія Романова
Сьогодні вона викладає в Національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенко-Карого та Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. Її лекції слухали навіть в Оксфордському університеті, а її ерудиції позаздрить будь-яка енциклопедія. Здається, що пані Наталя знає все та трохи більше про життя художників, загадки шедеврів та мистецтво загалом. Вона багато подорожує і підкаже, як витратити мінімум часу з максимальною користю в будь-якому музеї Європи. Наталія Романова здатна представити вам кожну епоху, як надцікавий пригодницький фільм: з усіма історичними перепитіями, інтригами та бурхливим суспільним життям.
Мистецтво Відродження | Онлайн-курс
750
грн
2450
грн
Придбавши лекції, ви зможете переглядати їх у своєму особистому кабінеті у зручний для вас час. Доступ до лекцій гарантований протягом року.
Мистецтво Відродження | Онлайн-курс
750
грн
2450
грн
Придбавши лекції, ви зможете переглядати їх у своєму особистому кабінеті у зручний для вас час. Доступ до лекцій гарантований протягом року.
Інші онлайн-курси
Зв'яжіться з нами
(095) 493 04 04
info@culturalproject.org
Ваша пошта
Ваш телефон
Ваше імя
Click to order
Cart
Ваш заказ
Total: 
Ваше імя
Ваша пошта
Ваш телефон