ОНЛАЙН-КУРСИ,
ЩО ТРИВАЮТЬ
5 КУРСІВ. ДОЛУЧАЙТЕСЬ ЗАРАЗ!
За уявленнями даосів, у тілі людини мешкає 36 000 духів, а в Японії, згідно з офіційною статистикою, сукупна кількість вірян різних релігій перевищує кількість населення. Що приховує світогляд Далекого Сходу?
Новий курс від Культурного Проекту, що відкриє шлях до самопізнання.
10 ЛЕКЦІЙ. ДОЛУЧАЙТЕСЬ ЗАРАЗ
РЕЛІГІЇ ДАЛЕКОГО СХОДУ
ФІЛОСОФІЯ ТА ЛІТЕРАТУРА
Курс "Філософія та література" — це спроба пізнати себе через живу розмову з класиками світової літератури та філософії. На прикладі відомих творів ми з'ясуємо засади власного світогляду і ретельніше осмислимо свої цінності.
9 ЛЕКЦІЙ. ДОЛУЧАЙТЕСЬ ЗАРАЗ
ПРОСТО ФАНТАСТИКА!
Сьогодні фантастика — не просто мейнстрім. Персонажі та ситуації з фантастичних творів вже давно перестали бути просто фікцією і впливають на формування сучасної свідомості.
5 ЛЕКЦІЙ. ДОЛУЧАЙТЕСЬ ЗАРАЗ
ЯК ВЛАШТОВАНО МУЗИЧНИЙ СВІТ
Ми пройдемо історичний шлях від Нового до Новітнього часу та поглянемо як політичні режими, суспільні катаклізми та провідні ідеї епох відображаються у мові звуків.
Це музика під іншим кутом зору, яка відкриє нове розуміння світоустрою та надасть нових відтінків музичному сприйняттю.
10 ЛЕКЦІЙ. ДОЛУЧАЙТЕСЬ ЗАРАЗ
МУЗЕЇ СВІТУ
Віртуальна подорож музеями світу - це курс про всі тонкощі музейної справи. Ми розглянемо історію музейної справи та ключові моменти її розвитку. Заглянемо за лаштунки до відомих музейних установ, щоб переконатись - музейництво набагато цікавіше та неочікуваніше. А інколи - перетворюється на справжній пригодницький детектив.
6 ЛЕКЦІЙ. ДОЛУЧАЙТЕСЬ ЗАРАЗ
ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
ЧЕКАЄ НА КУРСІ
ЩО ВАС
(095) 493 04 04
(044) 200 85 85
info@culturalproject.org

FACEBOOK INSTAGRAM TELEGRAM