Культурний проект | Онлайн-курси

Як читати кіно?

Які меседжі лишають нам режисери фільмів? Яких сюрпризів шукати в кадрі? Поговоримо про закони кіно та фабрику емоцій. Це буде 10 лекцій, щоб зрозуміти, які інструменти та прийоми підкорюють глядача.

10 лекцій
Уявіть себе по іншу сторону екрану – в ті моменти, коли фільм лише створюють. Режисер зі сценаристом зашифровують сенси у слова й дію. Монтажер сплітає фрагменти у єдину історію. Актори перевтілюються у власних персонажів. Звукорежисер із композитором оживлюють зображення звуком.

Чи можливо побачити всю приховану магію фільму з позиції глядача? Цілком, якщо вміти дешифрувати мову кіно, знати тонкощі роботи кіномитців і орієнтуватись у процесах, які формують кіно. Саме це ми і розглянемо під час курсу.

Навіщо вам цей курс?

Щоб опанувати інструменти для аналізу будь-якого фільму
Щоб отримувати від кінострічок максимум вражень
Щоб помічати, за що дають «Оскар» монтажерам, операторам та композиторам;
Щоб розуміти авторське кіно і мати про нього власну думку;
Кураторки курсу
Анна Дацюк — кінокритикиня, головна редакторка ресурсу про кіно та комікси Vertigo, співведуча авторського шоу про кіно на Радіо Аристократи.

Ольга Дацюк — журналістка-міжнародниця, ведуча ранкового шоу та співведуча авторського шоу про кіно на Радіо Аристократи.

Сестри Дацюк не лише здатні передбачити, які фільми отримають «Оскар», а й навчити вас теж одразу виявляти фаворитів кіномистецтва. Сферою досліджень Ольги та Анни є мова кіно, її інструменти та особливості, відповідно до жанрів.

«Через візуальні та аудіоінструменти творці фільму промовляють до глядача. Курс допоможе правильно "почути" це звернення і розшифрувати меседжі авторів, або ж віднайти підсвідомо закладені послання». Ольга та Анна Дацюк

Як читати кіно?
Онлайн-курс
1000
грн
3000
грн
Придбавши лекції, ви зможете переглядати їх у своєму особистому кабінеті у зручний для вас час. Доступ до лекцій гарантований протягом року.
Як читати кіно?
Онлайн-курс
1000
грн
3000
грн
Придбавши лекції, ви зможете переглядати їх у своєму особистому кабінеті у зручний для вас час. Доступ до лекцій гарантований протягом року.
Інші онлайн-курси
Зв'яжіться з нами
(095) 493 04 04
info@culturalproject.org
Ваша пошта
Ваш телефон
Ваше ім’я
Click to order
Cart
Ваш заказ
Total: 
Ваше імя
Ваша пошта
Ваш телефон