Культурний проект | Онлайн-курси

Як слухати?

5 лекцій про різні часи та жанри, про моду на музику та суспільні смаки. 5 історій про композиторів, яких сьогодні називають геніями, а колись вважали нахабними сміливцями та схибленими експериментаторами. Це курс, що навчить вас сприймати музику, як живу пластичну мову свого часу, як відповідь на хвилі суспільних змін та трендів.

5 лекцій
Що коїлось в голові композиторів та чому музика Баха звучить, як металевий дзвін, а Вівальді навпаки — схожий на шелест дерев? Щоб зрозуміти класичну музику, варто знати контекст, у якому вона народжувалась. Уявити себе англійцем ХVII століття чи французом часів Сартра. Це особливий курс, що розбудить у вас досвідченого слухача.

Для кого цей курс?

Для тих, хто шукає підказок, як навчитись слухати класику
Для тих, хто хоче отримувати задоволення від концертів, опери та музичних постановок
Для тих, хто готовий налаштувати свій слух та відкрити для себе нові музичні жанри
Віталій Вишинський
Куратор курсу
Композитор, кандидат мистецтвознавства та стипендіат Міжнародного вагнерівського товариства. Віталій викладає в Інституті мистецтв Київського університету ім. Бориса Грінченка та не лише в теорії знає музичні закони. Пише композиції для сучасних фестивалів та виконавців як в Україні, так і закордоном. Отримав премію ім.Л.М.Ревуцького та здатен розтлумачити, як насолоджуватись музикою і Джона Кейдже, і Людвіга ван Бетховена.Як слухати | Онлайн-курс
750
грн
1500
грн
Придбавши лекції, ви зможете переглядати їх у своєму особистому кабінеті у зручний для вас час. Доступ до лекцій гарантований протягом року.
Як слухати | Онлайн-курс
750
грн
1500
грн
Придбавши лекції, ви зможете переглядати їх у своєму особистому кабінеті у зручний для вас час. Доступ до лекцій гарантований протягом року.
Інші онлайн-курси
Зв'яжіться з нами
(095) 493 04 04
info@culturalproject.org
Ваша пошта
Ваш телефон
Ваше ім'я
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваша пошта
Ваш телефон