Культурний проект | Онлайн-курси

Боги та герої

Ми піднімемось до богів та познайомимось з їх історіями та культом. Проживемо Троянську війну та пропливемо з Одіссеєм до берегів Ітаки, побачимо заснування Рима та дізнаємось, що в міфах реальне, а що — алегорія

8 лекцій
8 лекцій, які представлять античні міфи, які сформували не лише культуру Стародавньої Греції та Рима, а й мали значний вплив на Європу: її традиції, літературу, мистецтво та цінності. Курс познайомить вас із сюжетами, які пліч о пліч крокували з митцями від XV до XIX століття. Адже без знання античних міфів безліч творів мистецтва лишаються просто незрозумілими.

Що ви дізнаєтесь на курсі?

Які боги античності були верховними, як формувався їх культ та які історії з життя богів найбільше впливали на побут людей
Які міфи стали для митців головними сюжетами та як їх інтерпретували в різні епохи
Як через знання міфів бачити та розуміти на картинах більше, ніж показав художник
Наталія Романова
Сьогодні вона викладає в Національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенко-Карого та Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. Її лекції слухали навіть в Оксфордському університеті, а її ерудиції позаздрить будь-яка енциклопедія. Здається, що пані Наталя знає все та трохи більше про життя художників, загадки шедеврів та мистецтво загалом. Вона багато подорожує і підкаже, як витратити мінімум часу з максимальною користю в будь-якому музеї Європи. Наталія Романова здатна представити вам кожну епоху, як надцікавий пригодницький фільм: з усіма історичними перепитіями, інтригами та бурхливим суспільним життям.
Боги та герої | Онлайн-курс
750
грн
2800
грн
Придбавши лекції, ви зможете переглядати їх у своєму особистому кабінеті у зручний для вас час. Доступ до лекцій гарантований протягом року.
Боги та герої | Онлайн-курс
750
грн
2800
грн
Придбавши лекції, ви зможете переглядати їх у своєму особистому кабінеті у зручний для вас час. Доступ до лекцій гарантований протягом року.
Інші онлайн-курси
Зв'яжіться з нами
(095) 493 04 04
info@culturalproject.org
Ваша пошта
Ваш телефон
Ваше ім’я
Click to order
Cart
Ваш заказ
Total: 
Ваше імя
Ваша пошта
Ваш телефон